Ataşehir Nakliyat

 • 0216-457-4700
 • 0532-692-6036
 • info@cebecioglunakliyat.com
Awesome Image

Firmamız İstanbulun Ataşehir ilçesinde evden eve, işten işe, parça eşya ve asansörlü taşımacılık hizmetleri vermektedir.Cebecioğlu Nakliyat alanında uzman kadrosuyla İstanbul Ataşehirde her türlü nakliyat hizmetini kusursuz bir şekilde sunmaktadır. Cebecioğlu Nakliyat diğer Ataşehir nakliyat firmalarından farklı olarak misyonu gereği müşteri memnuniyetini, güvenilirliği ve hızlı taşımacılığı benimsemiştir.Ayrıca Cebecioğlu Nakliyat diğer Ataşehir nakliyat firmalarından ayıran bir diğer özelliği ise 40 yılı aşkın süredir nakliyat işinde uzman hale gelmiş olmasıdır.Ataşehir'de son 10 yılda gerçekleşen birçok konut projesi sebebiyle artan konut ve nüfus miktarı nakliyat hizmetine olan ihtiyacı oldukça arttırmıştır.İstanbul Ataşehir nakliyat hizmetinin her aşaması alanında uzman çalışanlarmız tarafından gerçekleştirilmektedir.İstanbul Ataşehir Nakliyat hizmeti sırasında son teknoloji profesyonel ekipman ve araçlar kullanılmaktadır.Ataşehir nakliyat hizmetini almadan önce ilk aşama olarak bedavaya sunduğumuz ekspertiz hizmeti gerçekleştirilmektedir.Ekspertiz hizmeti sayesinde Ataşehir Nakliyat hizmetinde eşyalarınızın zarar görmemesi ve nakliye işmenin en hızlı şekilde gerçekleşmesi adına eşyaların durumu bulunulan bina gibi faktörler dikkate alınarak incelenir.Ayrıca bu nakliyat ekspertizi hizmeti sonucunda İstanbul Ataşehir nakliyatının fiyatlandırılmasıda hesaplanmış olur.Bu hizmet sayesinde taşınma sırasında ve sonrasında çıkabilecek tatsızlıklar önlenmiş olur.

Ataşehir Evden Eve Nakliyat Firması

İnsanlar genellikle taşınma süreçlerinde oldukça gergin ve stresli olmaktadırlar.Bunun sebebi ise maddi ya da manevi olarak çok değerli olan eşyalarının zarar göreceği düşüncesi ve yıllarca ikamet ettikleri muhitteki arkadaş ve dostluklarının sona ereceği düşüncesidir.Cebecioğlu Nakliyat İstanbul Ataşehir nakliyat hizmetinde çalışanlarımız sizlerin gergin ve stresli olmaması için işini olabilecek en profesyonel ve hızlı şekilde hallediyor.Müşterilerimizin stresini ve gerginliğini en aza inderecek başka bir işlem ise tüm bu ataşehir nakliye sürecinin sigortalanmasıdır.Müşteriler bu sayede eşyalarının başına bişey gelicek mi korkusu yaşamadan nakliyat sürecini huzur içerisinde tamamlanmış olduğunu göreceklerdir.Uzman ekibimiz taşınma süreci başlamadan önce taşınacak olan tüm eşyaları durumlarıyla birlikte not almakta ve siz müşterilerimizle paylaşmaktadırlar.Aynı şekilde taşınma sürecinin bitiminde bu notlara bağlı olarak taşınan eşyaların hepsi tek tek kontrol edilir herhangi bir sorun çıkması durumunda ise Cebecioğlu Nakliyat hasarı karşılamaktadır.

 • Awesome Image
 • Awesome Image

Ataşehir Evden Eve Taşımacılık hizmetimizde İstanbul Asansörlü Taşımacılık hizmetimiz kat sayısının fazla olduğu binalarda tercih edilmektedir.Bu hizmet özellikle yüksek katlı binalarda taşıma işlemini oldukça kolay ve hızlı hale getirmektedir.Aynı zamanda İstanbul Asansörlü Taşıma hizmeti sayesinde çalışacak olan personel sayısı da azalmaktadır. Bu sayede almış olduğunuz hizmet aynı zaman ekonomik olmuş olur.Son zamanlarda müşterilerimiz tarafından sıkça talep gören İstanbul Asansörlü Taşıma hizmetini sizde deneyebilirsiniz.

Yenilikçi bir firma olan Cebecioğlu Nakliyat Ataşehir nakliyat hizmetlerinde dilerseniz Asansörlü taşımacılık servisimizden de faydalanabilirsiniz.Özellikle Ataşehir gibi yüksek binalarına yoğunlukta olduğu bir bölgede asansörlü taşıma hizmeti almak hem sizin için hem firmamız adına büyük kolaylıklar sağlamaktadır ve bu hizmet diğer Ataşehir nakliyat firmaları arasında da oldukçaba popülerdir.Yüksek katlı binalarda merdivenle taşınan eşyaların taşınma esnasında fiziksel hasar görme ihtimali oldukça yüksektir.Asansörlü taşımacılıkta ise eşyalarınız asansöre sağlam bir şekilde yerleştirilir ve bağlanır.Ardından eşyalarınız asansörle birlikte hiç bir yere temas etmeden dilediğiniz kata çıkartılır ve yerleştirilir.Ataşehir asansörlü nakliyat hizmeti sanılanın aksine çok pahalı bir hizmet değildir.Riske ettiğiniz eşyalarınızın değerini göz önünde bulundurduğunuzda kesinlikle düşünülmesini tavsiye ettiğimiz bir seçenektir.Ataşehir asansörlü nakliye ücretleri hakkında bilgi almak için bizimle istediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz.

Ataşehir evden eve taşımacılık öncesinde nakliye sürecinin bütün aşamalarını kapsayan bir taslak metin ile firmamızla müşterilerimiz arasında bir anlaşma sağlanmaktadır.Müşterilerimizin dilediği maddeler eklenebilir ya da çıkarılabilmektedir.Bu taşımacılık sözleşmeleri her zaman müşteri yararı gözetilerek karşılık anlaşmaya varılarak oluşturulmaktadır.

Ataşehir Evden Eve Taşımacılık hizmetimizde İstanbul Asansörlü Taşımacılık hizmetimiz kat sayısının fazla olduğu binalarda tercih edilmektedir.Bu hizmet özellikle yüksek katlı binalarda taşıma işlemini oldukça kolay ve hızlı hale getirmektedir.Aynı zamanda İstanbul Asansörlü Taşıma hizmeti sayesinde çalışacak olan personel sayısı da azalmaktadır. Bu sayede almış olduğunuz hizmet aynı zaman ekonomik olmuş olur.Son zamanlarda müşterilerimiz tarafından sıkça talep gören İstanbul Asansörlü Taşıma hizmetini sizde deneyebilirsiniz.

Ataşehir Nakliyat Fiyatları

İstanbul Ataşehir nakliye hizmetinin fiyatlandırması bir çok faktöre bağlıdır. Bunlardan bazıları taşınacak eşya miktarı, eşyaların yaklaşık ağırlığı, taşınacak mesafe, binanın kat durumu, bina kat sayısı şeklindedir.Cebecioğlu nakliyat siz değerli müşterilerimize diğer ataşehir nakliyat firmalarından daha uygun bir teklif sunacağının garantisini vermektedir. Uygun fiyata uluslararası standartlara uygun bir nakliye hizmeti almak sizin de hakkınız. Ataşehir evden eve nakliyat hizmetinin fiyatlandırılması hakkında bilgi almak üzere bize iletişim sayfamızdaki bilgileri kullanarak ulaşıp sorabilirsiniz. Ya da taşınılacak yerin adresi ve evin durumunu belirten yazı ve görselleri whatsapp üzerinden bizlere yollayabilirsiniz. En kısa süre içerisinde ataşehir evden eve nakliyat hizmeti ile ilgili merak ettiğiniz tüm soruların cevabını ileteceğimizden emin olabilirsiniz.

İstanbul Ataşehir Taşımacılık Bölgesi Hakkında Bilgiler

Ataşehir, İstanbul'un Anadolu yakasında bulunan ilçelerinden biridir. 2008 yılında Kadıköy, Ümraniye ve Üsküdar'dan bâzı mahallelerin içine katılmasıyla ilçe statüsü kazanarak İstanbul'un 39 ilçesinden biri olmuştur. Güneybatıdan Kadıköy, batıdan Üsküdar, kuzeyden Ümraniye, doğudan Sancaktepe ve güneydoğudan Maltepe ilçeleriyle çevrilidir. İlçenin 2019 itibarıyla nüfusu 425,094'tür ve 17 adet mahalleye sahiptir.

İnşaat şirketlerinin Ataşehir'in batı tarafındaki arazilerin uygunluğundan dolayı konut ve ofis projelerini bu bölgede gerçekleştirmesiyle Batı Ataşehir kavramı ortaya çıkmıştır. Varyap Meridian, Uphill Court gibi yapılar ilçenin batı kısmında bulunmaktadır. Ayrıca 2012 yılında kurulan Ülker Sports Arena da Batı Ataşehir'de yer almaktadır

İstanbul Ataşehir Evden eve taşımacılık hizmetlerinin yanı sıra Ataşehir içerisinde müşterilerimize eşya depolama hizmeti de sunmaktadır.Düşük bütçeli steril ve kaliteli depolarımızda eşyalarınızı dilediğiniz süre boyunca bekletebilirsiniz.Tüm eşyalarınız depolarımızda sigorta altındadır.Aynı zamanda depolarımız 7/24 güvenlik kameraları tarafından izlenip, güvenlik personellerimiz tarafından korunmaktadır.Dilediğiniz zaman eşyalarınızı istediğiniz yere taşıyıp, kurulumunu uzman personellerimiz sayesinde sağlarız.

Eşyalarınıza en az sizin gösterdiğiniz özeni gösteren firmamız sizden aldığı destekle her geçen gün hizmet ağını genişletmeyi başarmıştır. Gelişen teknoloji ve çağın gerekliliklerini yakından takip eden firmamız; eşya taşıma sırasında meydana gelebilecek her türlü olumsuzluğun önüne geçebilmek, oluşabilecek hasarları minimize edebilmek için ambalaj ve paketleme malzemelerini eşyanın tabiatına uygun şekilde seçmekte, taşınma işlemine başlamadan önce eşyalarınızın değer tespitine göre sigorta teklifi sunmaktadır. Taşındıktan sonra tüm mobilya ve beyaz eşyalarınız uzman personellerimizce montajlanır, kontrolleri yapılarak teslim edilir.

Pendik İlçesinde Verdiğimiz Diğer Popüler Hizmetler :

 • Ataşehir nakliye
 • Ataşehir işten işe nakliye
 • Ataşehir ofis nakliye
 • Ataşehir ofis taşımacılığı
 • Ataşehir antika eşya taşımacılığı
 • Ataşehir eşya depolama
 • Ataşehir asansörlü nakliyat
 • Ataşehir asansörlü taşımacılık
 • Ataşehir asansörlü nakliye
 • Esatpaşa evden eve nakliyat
 • Ferhatpaşa Mahallesi nakliyat
 • Fetih Evden Eve nakliyat
 • İçerenköy Evden Eve nakliyat
 • Kayışdağı evden eve nakliyat
 • Kayışdağı evden eve nakliyat
 • Varyap Meridian evden eve nakliyat
 • Batışehir evden eve nakliyat