Dumankaya İkon Nakliyat

 • 0216-457-4700
 • 0532-692-6036
 • info@cebecioglunakliyat.com
Awesome Image

Firmamız İstanbulun Dumankaya İkon'da evden eve, işten işe, parça eşya ve asansörlü taşımacılık hizmetleri vermektedir.Cebecioğlu Nakliyat alanında uzman kadrosuyla İstanbul Batışehir her türlü nakliyat hizmetini kusursuz bir şekilde sunmaktadır.

Dumankaya İkon Evden Eve Nakliyat Firması

Dumankaya İkon biri 40 katlı ikisi 41 katlı üçüz kuleden oluşuyor. 1022’si rezidans

 • Awesome Image
 • Awesome Image

Dumankaya İkon Evden Eve Taşımacılık hizmetimizde İstanbul Asansörlü Taşımacılık hizmetimiz kat sayısının fazla olduğu binalarda tercih edilmektedir.Bu hizmet özellikle yüksek katlı binalarda taşıma işlemini oldukça kolay ve hızlı hale getirmektedir.Aynı zamanda İstanbul Asansörlü Taşıma hizmeti sayesinde çalışacak olan personel sayısı da azalmaktadır. Bu sayede almış olduğunuz hizmet aynı zaman ekonomik olmuş olur.Son zamanlarda müşterilerimiz tarafından sıkça talep gören İstanbul Asansörlü Taşıma hizmetini sizde deneyebilirsiniz.

Dumankaya İkon Nakliyat Fiyatları

İstanbul Dumankaya İkon nakliye hizmetinin fiyatlandırması bir çok faktöre bağlıdır. Bunlardan bazıları taşınacak eşya miktarı, eşyaların yaklaşık ağırlığı, taşınacak mesafe, binanın kat durumu, bina kat sayısı şeklindedir.Cebecioğlu nakliyat siz değerli müşterilerimize diğer ataşehir nakliyat firmalarından daha uygun bir teklif sunacağının garantisini vermektedir. Uygun fiyata uluslararası standartlara uygun bir nakliye hizmeti almak sizin de hakkınız. Ataşehir evden eve nakliyat hizmetinin fiyatlandırılması hakkında bilgi almak üzere bize iletişim sayfamızdaki bilgileri kullanarak ulaşıp sorabilirsiniz. Ya da taşınılacak yerin adresi ve evin durumunu belirten yazı ve görselleri whatsapp üzerinden bizlere yollayabilirsiniz. En kısa süre içerisinde ataşehir evden eve nakliyat hizmeti ile ilgili merak ettiğiniz tüm soruların cevabını ileteceğimizden emin olabilirsiniz.

İstanbul Dumankaya İkon Taşımacılık Bölgesi Hakkında Bilgiler

Dumankaya İkon biri 40 katlı ikisi 41 katlı üçüz kuleden oluşuyor. 1022’si rezidans 31’i home Office ve 6 adet ticari dükkan olmak üzere toplam 1059 bağımsız bölüm bulunmaktadır. Her kulede 3’ü insan 1’i yük asansörü olmak üzere toplam 4 asansör bulunmaktadır. Her bir asansörün 16 kişilik kapasitesi vardır. Kuleler 4 boğumdan oluşmaktadır ve her bir boğumda kat bahçeleri mevcuttur bu kat bahçeleri rezidans sakinlerinin kullanımına açıktır. Dumankaya İkon’da sizin için çok amaçlı spor sahası,mini futbol sahası,yürüyüş ve koşu parkurları, çocuklarınız için ise oyun parkı bulunmaktadır. Dumankaya İkon’da biri kapalı olmak üzere 2 yüzme havuzu bulunmaktadır. Toplam 7 adet, daire sakinlerinin ihtiyaçların karşılanabileceği ticari alan bulunmaktadır. Bunların 2 tanesi birinci kattadır. 1’inci kattaki dükkanlardan biri cafe olarak hizmet vermektedir. Diğeri ise süpermarket olarak Carrefour firması tarafından hizmet vermektedir. Zemin katta 5 adet ticari alan bulunmaktadır. Bu ticari alanlar site sakinlerinin günlük ihtiyaçlarını zaman kaybetmeden karşılayabilecekleri kuru temizleme, oto yıkama ve kuafördür. Dumankaya İkon’un 2 girişi vardır. Bunlardan biri direk kapalı otoparka inmektedir. Her daire için 1 araçlık dairenize özel olarak tahsis edilmiş otopark alanı bulunmaktadır. Projenin diğer kapısı A1-A2 bloklarının ortasındandır. Ana girişte vale, resepsiyon ve güvenlik hizmeti verilmektedir..

Dumankaya İkon Evden eve taşımacılık hizmetlerinin yanı sıra Dumankaya İkon içerisinde müşterilerimize eşya depolama hizmeti de sunmaktadır.Düşük bütçeli steril ve kaliteli depolarımızda eşyalarınızı dilediğiniz süre boyunca bekletebilirsiniz.Tüm eşyalarınız depolarımızda sigorta altındadır.Aynı zamanda depolarımız 7/24 güvenlik kameraları tarafından izlenip, güvenlik personellerimiz tarafından korunmaktadır.Dilediğiniz zaman eşyalarınızı istediğiniz yere taşıyıp, kurulumunu uzman personellerimiz sayesinde sağlarız.

Dumankaya İkon Bölgesinde Verdiğimiz Diğer Popüler Hizmetler :

 • Dumankaya İkon ofis taşımacılığı
 • Dumankaya İkon antika eşya taşımacılığı
 • Dumankaya İkon eşya depolama
 • Dumankaya İkon asansörlü nakliyat
 • Dumankaya İkon asansörlü taşımacılık
 • Dumankaya İkon nakliye
 • Dumankaya İkon işten işe nakliye
 • Dumankaya İkon ofis nakliye
 • Dumankaya İkon asansörlü nakliye