Hakkımızda

Bizi Tanıyın

Cebecioğlu Nakliyat, 2000 yılından beri nakliyat sektörü içerisinde faaliyet gösteren, öncü kuruluşlardan biridir. Bu kapsamda tüm müşterilerimizin taşıma taleplerine en hızlı ve güvenli şekilde cevap veriyoruz. Taşıma işlemlerinin tamamında profesyonelliği ön planda tutuyoruz. Müşterilerimizin eşyalarını sigortalı taşımacılık kapsamında taşıyor, herhangi bir mağduriyete meydan vermiyoruz. Dün olduğu gibi bugün de % 100 müşteri memnuniyeti hedefi ile kalite standartlarımızı artırarak faaliyetlerimizi sürdürüyoruz.

Sektör içerisindeki tecrübesini her geçen gün yenilikçi hizmet anlayışı ile güçlendiren, müşterilerine kaliteli hizmet veren bir firma olmaktır. Lojistik ve evden eve taşımacılığında sektörün en iyi firmalarından olma gayreti ile rakip firmalar ile rekabet edebilen kalitede nakliyat işlemlerini gerçekleştirmektir. Sürdürülebilir karlılık anlayışı ile kalite standartlarını sürekli yükselterek istihdamın artırılmasına katkı sağlamaktır. Sektör içerisinde şeffaf hizmet anlayışı ile örnek bir firma olmaktır.

Nakliyat sektöründe edindiğimiz kalite standartlarını sürekli yukarılara taşıyarak en iyisi olma gayretini sürdürmektir. Nakliyat denildiğinde akla gelen ilk firma olarak hafızlarda yer edinmektir. Firmamıza yapacağımız yatırımlarla müşterilerimizin tercih sebebi olma kriterlerini artırmaktır. Hizmet verdiği alanlarda dürüstlük, güvenlik ve hızlı taşımacılık anlayışından ödün vermeden sektördeki varlığını sürdürmektir.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz

Uygun Fiyatlandırma

Piyasaya göre en ideal fiyatlandırma ile eşyalarınızı taşıyoruz.

Hasarsız Taşımacılık

Eşyalarınızı kendi eşyalarımız gibi önemsiyor ve hasarsız bir şekilde taşıyoruz.

7/24 Hizmet

Saat ve gün farketmeksizin kesintisiz hizmet veriyoruz.

Kesintisiz İletişim

Bize telefon, whatsapp veya email kanalları aracılığıyla 7/24 ulaşabilirsiniz.

Sertifikalı Kadro

İşçi kadromuz sertifikalı ve uzman işçilerden oluşuyor.

Özel Destek

Her müşterimize özel destek veriyor, müşterimizin taleplerini önemsiyoruz.

Start typing and press Enter to search

Call Now Button0532 692 60 36
Bu Site Korunuyor