İstanbul Eşya Depolama

İstanbul Eşya Depolama

İstanbul Eşya Depolama

İstanbul Eşya Depolama

İstanbul Eşya Depolama

İstanbul eşya depolama hizmetini en iyi şekilde vermeyi firmamızı kurduğumuz günden beri amaçlıyoruz. İstanbul bölgesinde, binlerce kişinin İstanbul eşya depolama ihtiyaçlarına çözüm oluşturuyoruz. Bu noktada müşterilerimizin istedikleri sürelerde, farklı türlere sahip eşyaların koruması yapmaktayız. Hizmet kapsamında müşterilerimizin eşyaları, son derece güvenli depolarda saklanmaktadır. Güvenliğe ek olarak üstün kalitede fiziki özelliklere sahip depolama alanlarını tercih etmekteyiz. Çünkü eşyaların depolanmasında en önemli kıstaslar; oda sıcaklığında koruma, yeterli ışıklandırma sisteminin bulunması, havalandırma desteğinin bulunmasıdır. İstanbul eşya depolama hizmetinde özellikle havalandırma desteğinin bulunması eşyalarınızın güvenliği için son derece önemlidir. Çünkü nem veya buhar gibi durumların oluşması, eşyaların yapısını ve çalışma özelliklerini bozabilir. Bu nedenle firmamız ısı ve ışık özelliklerine ekstra dikkat etmektedir.

İstanbul Eşya Depolama Hizmet Alanları

İstanbul eşya depolama hizmetimizle, İstanbul’un birçok farklı semtine ve adreslerine hizmet etmekteyiz. Ev, iş yeri, ofis, tarım aletleri gibi çeşitli eşyanın özelliklerine göre depolarımız mevcuttur. Depolarımızdaki koşullar son derece gelişmiştir. Bu süreçte bilgi alışverişine gereken özeni göstermeye çalışıyoruz. İstanbul eşya deposu hizmetimizi, müşterilerimizle paylaşarak yürütüyoruz. Eşyaların; nasıl, nerede, hangi koşullarda depoladığını eksiksiz olarak belirtiyoruz. Ayrıca eşyalarınızın durumunu düzenli olarak denetliyor ve güvenliğini kontrol altında tutuyoruz.

İstanbul eşya depolama hizmetine ek olarak aşağıdaki hizmetleri de müşterilerimize aynı profesyonellik çerçevesinde sunuyoruz:

 • İstanbul Evden Eve Nakliyat,
 • İstanbul Ev Eşyası Depolama,
 • İş Makinesi Depolama,
 • Ofis Eşyası ve Malzemeleri Depolama,
 • Kiralık Eşya Depolama

Hizmetlerimiz hakkında daha kapsamlı bilgi almayı isterseniz, sitemizdeki iletişim bilgilerinden tarafımıza ulaşabilirsiniz.

İstanbul Kiralık Eşya Depolama

İstanbul kiralık eşya depolarımız, müşterilerimizin eşyaları için özel olarak tasarlanmıştır. Çünkü depo süresi fark etmeksizin, eşyalarınız güvence altına alınmalıdır. İstanbul kiralık depo hizmetimiz bu hususta son derece dikkatli ve güvenilirdir. Müşterilerimizle oluşturduğumuz sigortalama süreci kapsamında, eşyalarınızı gönül rahatlığıyla teslim edebilirsiniz. Bu süreçte İstanbul eşya depolama hizmetimizin, temel kriterleri müşterilerimizle birlikte oluşturulmaktadır. İstenilen süre zarfında depolarımızın temizlikleri ve boşaltım işlemleri yapılmaktadır. Gelecek olan depolama eşyaları için, uzman ekiplerimiz gereken hazırlıkları gerçekleştirmektedir. Depolarımız, eşyalarınız; yapısına, fiziksel boyutlarına, maddesel özelliklerine, saklanma koşullarına, depolama sürelerine göre son derece uygundur.

İstanbul Eşya Depolama Nasıl Yapılır?

İstanbul eşya depolama firması bünyesinde deneyimli ve alanında uzman ekipler ve tam donanımlı ekipmanlarla işleyişimizi eksiksiz bir şekilde devam ettirmekteyiz. Bu noktada hizmetlerimiz aşağıdaki şema doğrultusunda ilerlemektedir:

 • Müşterilerimiz eşyaların depolama sürelerini belirler. Firmamızın hazırladığı kurumsal sigortalama işlemleri yapılır.
 • İstanbul eşya depolarımız, nakliye öncesinde havalandırılır. Eşyaların konulacağı alan, Covid-19 önlemlerine göre dezenfekte edilir.
 • Adresinize gelerek eşyalarınız ve iş makineleriniz, dikkatli bir şekilde paketlenir. İstanbul eşya deposu alanına götürülmek üzere, nakliye araçlarına taşınır.
 • Depolama alanına gelen eşyalar, uzman ekibimiz tarafından nakliye araçlarımızdan indirilir. Dikkatli bir şekilde İstanbul eşya deposu alanına yerleştirilir.
 • Haftalık ve aylık olmak üzere, eşyalarınızın kontrolleri yapılır. İstanbul eşya depolama hizmetinde kullanılan deponun havalandırması düzenli olarak çalıştırılmaktadır.
 • İstanbul eşya depolama süresi dolduğunda, eşyalarınız tekrardan paketlenir. Uzman ekiplerimiz sayesinde nakliye araçlarına yüklenir.
 • Adresinize getirilerek müşterilerimize teslimatı yapılmaktadır. Nakliye sürecinde herhangi bir olumsuz durum oluşması halinde, hasarınız firmamız tarafından karşılanır.

İstanbul Eşya Depolama Fiyatları

İstanbul eşya depolama fiyatlarımızı belirlerken belli başlı kriterleri göz önüne alıyoruz. Bu kriterleri belirlerken; yıllık enflasyon değerlerini ve depolama sektöründeki fiyat listelerini baz alıyoruz. İstanbul eşya depolama güncel fiyatlarımız; hizmet alanlarımızın çeşitliliğine, depolama alanlarımızın ölçüleri ve özelliklerine, eşyaların depolama sürelerine, eşyaların miktarları ve özelliklerine, nakliye dışında yapılan ek hizmetlere göre belirlenmektedir.

Yukarıda verilen kriterlere göre fiyat konusunda detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken, telefon numaramızla bağlantı kurmaktır. Müşterilerimizin eşyalarını depolamadan önce, bizimle iletişime geçmelerini tavsiye ediyoruz. Çünkü İstanbul eşya depolama listemiz, zaman içerisinde değişikliğe uğrayabiliyor. Değişikliklerden haberdar olmak için, telefon numarası veya web sitemizi kullanarak iletişime geçebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

Start typing and press Enter to search

Call Now Button0532 692 60 36
Bu Site Korunuyor