İstanbul Nakliyat

  • 0216-457-4700
  • 0532-692-6036
  • info@cebecioglunakliyat.com
Awesome Image

Evden eve taşıma sorunu günümüzde birçok bireyin korktuğu zahmetli ve oldukça titizlik gerektiren bir iştir. Taşınma probleminde en çok paketleme süreci insanların kafasını karıştırmakta ve zamanını almaktadır.Bu süreçte hangi eşyanın hangi pakette konulduğu kırılacak eşyaların paketleme yöntemi taşınma işlemini zorlaştırmaktadır. Günümüzde onca eşyayı bireyler tek başına taşıyamamakta ve taşınma hususunda zorlanmaktadırlar. Müşterilerin istek ve beklentileri doğrultusunda kriter sıralamasına göre nakliye işlemi gerçekleştirilir. Ev eşyalarını öncelikle tabak, bardak, giyisi, kitap, kişisel eşyalarınız karton kolilerde düzenli bir istifleme yaparak koli içine ya da plastik dubalara yerleştirilir. Giyisiler için müşterilerimizin isteği doğrultusunda araç içinde dolap ve askılık bulundurularak taşıma işlemi gerçekleştirilmektedir. Bu zahmetli ve zorlu süreçte sizlere en kaliteli ve uygun profesyonel bir hizmet sunmaktayız.

İstanbul Evden Eve Nakliye Firması

Günümüzde insanların sürekli yer değiştirmesi ile taşımacılık sektöründe ihtiyaç da artmıştır. taşımacılığın artması ile bu alanda hizmet veren firmalarda artış göstermiştir. Evden eve taşımacılık sektöründe en önemli şey ise müşteri memnuniyetidir.evden eve nakliyat'ta müşterilerimize yenilikçi ve müşterilerimizin bize her konuda güvenebileceği bir hizmet sunmaktayız. Alanında profesyonel insanlarla çalışma arkadaşlığı yapmakta ve sizlerin ürününe gelebilecek her türlü zararı önlemekteyiz. Paketleme evden eve nakliyat’ta en önemli aşamayı oluşturmaktadır. Bu aşamanın düzenli ve sistemli bir şekilde yapılması taşınma işlemini kolaylaştıracaktır. Paketleme sırasında paketlenen eşyanın niteliği belirtilmelidir. Kırılacak ya da ezilip zarar görecek ürünler alt taraflara konulmamalıdır. Taşınmanın kolaylaşması ve güvenliği açısından kırılacak ürünler sıkıca sarılmalı ve gerekli koruyucu malzemeler kullanılmalıdır. Cebecioğlu Nakliyat olarak bu süreçte yanınızda yer alarak paketlemenin sistemli ve güvenli bir şekilde yapılmasında sizlere profesyonel bir şekilde hizmet vermekteyiz.

Cebecioğlu Nakliyat olarak evden eve taşınma işleminizde diğer bütün alanlarda profesyonel insanlarla çalıştığımız gibi mobilyaların taşınması noktasında da profesyonel ve işine hakim çalışma arkadaşlarımız ile sizlere kaliteli bir hizmet sunmaktayız.

Evden eve nakliyatta bireylerin zorlandığı bir diğer husus ise mobilyaların taşınmasıdır. Mobilyaların taşınmasında sökülüp takılması parçaların düzgün bir şekilde muhafaza edilmesi önemlidir. Mobilyalar özenle sökülerek paketlenmeli ve paketlerde bilgilerin belirtilmesi gereklidir. Bu zahmetli işi alanında profesyonel kişilerin yapması gerekmektedir. Alanında profesyonel kişilerin mobilyaların taşınması işleminde yer alması mobilyalarınıza gelecek her türlü zararı sıfıra indirecektir.

  • Awesome Image
  • Awesome Image

Nakliyat işlemi bazen yardımcı ekipmanlarla bazen de insan gücüyle gerçekleştirildiği için gerçek manada tecrübe isteyen bir iştir. Özellikle apartman merdivenlerinden eşyaları indirmek herkesin yapabileceği basit bir iş değildir. Bazı durumlar ise balkonlara kurulan asansör sistemleri kullanılarak indirme işlemi gerçekleştirilmek durumda kalınabilir. Böyle durumlarda asansörlü taşıma düzeneğini doğru yerleştirmek ve sabitlemek hayati önem arz eder.Eşyaların yeni taşınılan yere çıkarılması ise indirilmeye göre daha zor bir iştir. Bu işlem sırasında da uygun görülmesi durumunda asansörlü taşıma düzeneğinden faydalanılabilir