İstanbul Nakliyat

  • 0216-457-4700
  • 0532-692-6036
  • info@cebecioglunakliyat.com
Awesome Image

İstanbul nakliyat denince akla gelen firmaların başında gelen şirketimiz, İstanbul nakliyat olarak her ile nakliye hizmeti veriyor. İster şehir içerisinde, isterseniz de şehir dışarısına nakliye işlerinizi güvenli bir şekilde yapıyoruz. Hem ev eşyalarınızı, hem de iş yerlerinizde bulunan demirbaş eşyalarınızı başlarına bir şey gelmeden taşıyoruz. Nakliye hizmetini ise kredi kartı gibi güvenilir ödeme seçeneklerine taksit yaparak sunuyoruz. Siz de İstanbul'un en kaliteli nakliye işi yapan firmamıza gelerek, istediğiniz hizmeti bizlerden alabilirsiniz.

İstanbul Evden Eve Nakliyat Firması

Bu süreçte hangi eşyanın hangi pakette konulduğu kırılacak eşyaların paketleme yöntemi taşınma işlemini zorlaştırmaktadır. Günümüzde onca eşyayı bireyler tek başına taşıyamamakta ve taşınma hususunda zorlanmaktadırlar. Müşterilerin istek ve beklentileri doğrultusunda kriter sıralamasına göre nakliye işlemi gerçekleştirilir. Ev eşyalarını öncelikle tabak, bardak, giyisi, kitap, kişisel eşyalarınız karton kolilerde düzenli bir istifleme yaparak koli içine ya da plastik dubalara yerleştirilir. Giyisiler için müşterilerimizin isteği doğrultusunda araç içinde dolap ve askılık bulundurularak taşıma işlemi gerçekleştirilmektedir. Bu zahmetli ve zorlu süreçte sizlere en kaliteli ve uygun profesyonel bir hizmet sunmaktayız.

Günümüzde insanların sürekli yer değiştirmesi ile taşımacılık sektöründe ihtiyaç da artmıştır. taşımacılığın artması ile bu alanda hizmet veren firmalarda artış göstermiştir. Evden eve taşımacılık sektöründe en önemli şey ise müşteri memnuniyetidir.

Paketleme evden eve nakliyat’ta en önemli aşamayı oluşturmaktadır. Bu aşamanın düzenli ve sistemli bir şekilde yapılması taşınma işlemini kolaylaştıracaktır. Paketleme sırasında paketlenen eşyanın niteliği belirtilmelidir. Kırılacak ya da ezilip zarar görecek ürünler alt taraflara konulmamalıdır. Taşınmanın kolaylaşması ve güvenliği açısından kırılacak ürünler sıkıca sarılmalı ve gerekli koruyucu malzemeler kullanılmalıdır. Cebecioğlu Nakliyat olarak bu süreçte yanınızda yer alarak paketlemenin sistemli ve güvenli bir şekilde yapılmasında sizlere profesyonel bir şekilde hizmet vermekteyiz./p>

  • Awesome Image
  • Awesome Image

Evden eve nakliyatta bireylerin zorlandığı bir diğer husus ise mobilyaların taşınmasıdır. Mobilyaların taşınmasında sökülüp takılması parçaların düzgün bir şekilde muhafaza edilmesi önemlidir. Mobilyalar özenle sökülerek paketlenmeli ve paketlerde bilgilerin belirtilmesi gereklidir. Bu zahmetli işi alanında profesyonel kişilerin yapması gerekmektedir. Alanında profesyonel kişilerin mobilyaların taşınması işleminde yer alması mobilyalarınıza gelecek her türlü zararı sıfıra indirecektir. Cebecioğlu Nakliyat olarak evden eve taşınma işleminizde diğer bütün alanlarda profesyonel insanlarla çalıştığımız gibi mobilyaların taşınması noktasında da profesyonel ve işine hakim çalışma arkadaşlarımız ile sizlere kaliteli bir hizmet sunmaktayız.

İstanbul Evden Eve Nakliye

Taşınma işleri müşterilerimiz için başlı başlına bir problemdir. Taşınma işleminin problemsiz, kolay ve kısa sürede halledilebilmesi için evden eve nakliyat hizmetleri büyük bir önem taşır. Verilen bu hizmette profesyoneller çalışanlarımız evinizdeki eşyaları bizzat paketler ve nakliye hizmetini gerçekleştirecek araca yüklerler, taşınılacak yeni yerde araçtan eşyaları indirir ve yeni eve eşyaları yerleştirerek işlemi tamamlarlar. Evden eve nakliyatın diğer pek çok profesyonel hizmette olduğu gibi en büyük artısı işin uzmanları tarafından gerçekleştiriliyor olmasıdır. Çünkü taşınma işlemleri sırasında,taşıma işlemini işinin ehli olmayan kişiler tarafından yapılıyorsa eşyalarınız zarar görebilir, kırılabilir ya da düşürülebilir. Bunun için öncelikli olarak paketleme işlemi doğru bir şekilde gerçekleştirilmelidir. Özellikle taşınacak hassas eşyalar, strafor,graf kağıdı ve balonlu naylon gibi koruyucularla doğru bir şekilde sarılarak paketlenmelidir. Diğer bir güçlük de eşyaların kapılardan ya da koridorlardan sığmaması durumudur. Bu durumda birkaç parçanın birleşmesiyle oluşmuş eşyalar uzman marangozlarca uygun şekilde parçalara ayrılmalı ve taşınma işlemi tamamlanınca doğru şekilde monte edilmelidir. Nakliyat faaliyetleri fiyatlandırmamız ise mesafe,taşınılan kat sayısı ve eşya sayısı gibi kriterlere göre değişmektedir.

Nakliyat işlemi bazen yardımcı ekipmanlarla bazen de insan gücüyle gerçekleştirildiği için gerçek manada tecrübe isteyen bir iştir. Özellikle apartman merdivenlerinden eşyaları indirmek herkesin yapabileceği basit bir iş değildir. Bazı durumlar ise balkonlara kurulan asansör sistemleri kullanılarak indirme işlemi gerçekleştirilmek durumda kalınabilir. Böyle durumlarda asansörlü taşıma düzeneğini doğru yerleştirmek ve sabitlemek hayati önem arz eder.Eşyaların yeni taşınılan yere çıkarılması ise indirilmeye göre daha zor bir iştir. Bu işlem sırasında da uygun görülmesi durumunda asansörlü taşıma düzeneğinden faydalanılabilir

Taşınmanın başından sonuna kadar Cebecioğlu Nakliyat ile taşınmanızın avantajını görürsünüz. Bu, taşınmanızın tüm yönlerini kapsar. Taşınma öncesi, planlama safhası, kutuların açılması ve artıkların çöpe atılmasına kadar yanınızdadır.

Şehiriçi evden eve nakliyat işlemleri kamyonet ya da kamyon ile eşyaların durumuna göre, taşınılacak olan mahalle,sokak ve apartmanın yapısına göre oldukça değişkenlik göstermektedir ve profesyonellerce tüm sürecin detaylı bir şekilde planlanması gerekir.Aksi halde plansız ve alalade bir ekiple çalıştığınız için hasar masraflarınız nakliyat masraflarınızdan çok daha fazla hala gelebilir.Bu yüzden Cebecioğlu Nakliyat gibi alanında uzman kişilerin bünyesinde bulunduğlu firmalarla çalışmanız hem cebiniz için hem de eşyalarınızın zarar görmemesi için en uygun seçenek olacaktır.