Kartal Nakliye

 • 0216-457-4700
 • 0532-692-6036
 • info@cebecioglunakliyat.com
Awesome Image

Cebecioğlu Nakliyat Kartal nakliye konusunda yıllar boyunca müşterilerine en kaliteli, en hızlı ve güvenilir hizmeti vermiştir.Kartal evden eve taşımacılık konusunda uzman bir firmayız. Eşyalarınız sadece maddi olarak değil manevi olarak da önemli olabileceğinin bilincindeyiz. Biz Cebecioğlu Nakliyat olarak Kartal'da bulunan ev veya ofisinizi en iyi şekilde taşıyacağımızın garantisini veriyoruz. Ayrıca her geçen senede verdiğimiz hizmeti bir üst seviyeye çıkarmayı, yenilikleri kaçırmamayı ve değişime ayak uydurmayı başarabiliyoruz. Kartal evden eve taşımacılık hizmetleri doğrultusunda değerli müşterilerimize en hızlı ve en kaliteli hizmeti sağlamak adına nakliye filomuzu genişletmekteyiz. Cebecioğlu Nakliyatı diğer Kartal nakliye firmalarından ayıran bir önemli özelliğimiz ise tüm nakliyat işlemlerinizi uygun fiyatlarla yapıyor oluşumuzdur. Dünya üzerindeki tüm işlerde olduğu gibi nakliyat sektöründe de kaliteli hizmet verebilmek için maliyetin düşük tutulmaması gerekmektedir.Firmamız kaliteli hizmetten ödün vermemek adına maliyetten kesinlikle kaçınmamaktadır. Tüm gerçekleştirdiğimiz nakliyat operasyonlarında en son model araçları ve ambalajlama da ise her operasyon için yeni ve en kaliteli paketleme malzemelerini kullanıyoruz.

Kartal Evden Eve Nakliyat Firması

Kartal evden eve taşımacılık öncesinde nakliye sürecinin bütün aşamalarını kapsayan bir taslak metin ile firmamızla müşterilerimiz arasında bir anlaşma sağlanmaktadır.Müşterilerimizin dilediği maddeler eklenebilir ya da çıkarılabilmektedir.Bu taşımacılık sözleşmeleri her zaman müşteri yararı gözetilerek karşılık anlaşmaya varılarak oluşturulmaktadır.

Kartal Evden Eve Taşımacılık hizmetimizde İstanbul Asansörlü Taşımacılık hizmetimiz kat sayısının fazla olduğu binalarda tercih edilmektedir.Bu hizmet özellikle yüksek katlı binalarda taşıma işlemini oldukça kolay ve hızlı hale getirmektedir.Aynı zamanda İstanbul Asansörlü Taşıma hizmeti sayesinde çalışacak olan personel sayısı da azalmaktadır. Bu sayede almış olduğunuz hizmet aynı zaman ekonomik olmuş olur.Son zamanlarda müşterilerimiz tarafından sıkça talep gören İstanbul Asansörlü Taşıma hizmetini sizde deneyebilirsiniz.

 • Awesome Image
 • Awesome Image

Kartal Evden Eve Taşımacılık hizmetimizde İstanbul Asansörlü Taşımacılık hizmetimiz kat sayısının fazla olduğu binalarda tercih edilmektedir.Bu hizmet özellikle yüksek katlı binalarda taşıma işlemini oldukça kolay ve hızlı hale getirmektedir.Aynı zamanda İstanbul Asansörlü Taşıma hizmeti sayesinde çalışacak olan personel sayısı da azalmaktadır. Bu sayede almış olduğunuz hizmet aynı zaman ekonomik olmuş olur.Son zamanlarda müşterilerimiz tarafından sıkça talep gören İstanbul Asansörlü Taşıma hizmetini sizde deneyebilirsiniz.

Kartal Nakliye Nasıl Yapılmaktadır ?

Kartal evden eve nakliye hizmetinde diğer nakliye hizmetlerinde de olduğu gibi en çok dikkat edilmesi gereken detay nakliye işleminin bir plan doğrulutusunda ve yapılan her nakliye işleminin belirli bir sözleşme dahilinde yapılması gerekliliğidir.Bu nakliyat işleminde karşılıklı olarak tarafların mağdur olmaması adına hem de nakliyat işleminin hızlı ve pratik bir şekilde sonlanmasını sağlamaktadır. İstanbul Kartal nakliyat hizmeti öncelikli olarak ekspertiz hizmetimizle başlamaktadır.Nakliyat alanında uzman personellerimiz belirttiğiniz konuma intikal ederek eşyalarınız ve bulunduğunuz bina ila alakalı ekspertiz raporu oluşturmaktadırlar. Oluşturulan bu rapor doğrultusunda yapılacak olan nakliye operasyonunun en güvenli ve en hızlı nasıl yapılacağına dair bir plan oluşturulmaktadır ve tüm Kartal evden eve nakliyat işlemi bu plan doğrultusunda gerçekleştirilir.Ekspertiz hizmetinden faydalanmak için iletişim sayfamızda bulunan bilgileri kullanarak bize ulaşabilir ya da WhatsApp üzerinden evinizin ve eşyalarınızın fotoğraflarını bize yollayabilirsiniz.

Ekspertiz işlemleri sonrasında uzman ekibimiz belirttiğiniz daireye gelerek taşınma sürecini başlatmaktadırlar. Eşyalarınız belirli kriterlere göre (kırılacak eşya, mobilya vs.) kategorize edildikten sonra ambalajlama ve paketleme işlemleri başlamaktadır. Ekibimizin içerisinde bulunan tecrübeli marangozlarımız sayesinde "mobilyalarımın başına birşey gelir mi ?" endişesini ortadan kaldırmak adına mobilyalarınızın demonte işlemi gerçekleştirilir. Ambalajlama ve paketleme sırasında kullanılan malzemeler (graf kağıdı, balonlu naylon, koli vs.) her bir nakliye işlemi için ayrı olarak kullanılır. Yani kullanılan ambalajlama malzemeleri kesinlikle tekrar tekrar kullanılmamaktadır. Ardından eşyalarınızın taşıt içerisinde sarsılıp zarar görmemesi adına belirli bir sıralamayla kamyonlara yerleştirilir. Yeni dairenizde ise eşyalarınız sizin dilediğiniz şekilde yerleştirilir ve mobilyalarınızın montaj işlemi gerçekleştirilir. Tüm bu işlemler sırasında ise size yeni evinizin ve günün tadını çıkarmak kalır. Kartal evden eve nakliyat hizmetlerimizde son teknoloji araç ve ekipmanlar kullanılmaktadır. Kartal evden eve nakliyat hizmeti almadan önce ilk aşama olarak alanında uzman çalışanlarımız sizinle bir ekspertiz görüşmesi gerçekleştirilmektedir. Ekspertiz görüşmesinin amacı doğru araç ve ekipmanları seçerek en doğru hizmeti vermek ve aynı zamanda Kartal nakliyat fiyatlandırmasının nasıl olacağını belirlemektir. Ekspertiz hizmeti tamamen ücretsiz olarak yapılmaktadır. Ekspertiz hizmetinden faydalanmak için iletişim sayfasındaki bilgilerden bizi arayabilirsiniz ya da dilerseniz evinizin ve taşınacak eşyaların fotoğraflarını Whatsapp aracılığıyla bize yollayabilirsiniz. Bu hizmet sayesinde Kartal evden eve nakliyat işlemi sırasında veya sonununda ortaya çıkabilecek tatsızlıklar önceden önlenmiş olur.

Caddebostan Nakliyat Fiyatları

İstanbul Kartal nakliye hizmetinin fiyatlandırması bir çok faktöre bağlıdır. Bunlardan bazıları taşınacak eşya miktarı, eşyaların yaklaşık ağırlığı, taşınacak mesafe, binanın kat durumu, bina kat sayısı şeklindedir.Cebecioğlu nakliyat siz değerli müşterilerimize diğer ataşehir nakliyat firmalarından daha uygun bir teklif sunacağının garantisini vermektedir. Uygun fiyata uluslararası standartlara uygun bir nakliye hizmeti almak sizin de hakkınız. Ataşehir evden eve nakliyat hizmetinin fiyatlandırılması hakkında bilgi almak üzere bize iletişim sayfamızdaki bilgileri kullanarak ulaşıp sorabilirsiniz. Ya da taşınılacak yerin adresi ve evin durumunu belirten yazı ve görselleri whatsapp üzerinden bizlere yollayabilirsiniz. En kısa süre içerisinde ataşehir evden eve nakliyat hizmeti ile ilgili merak ettiğiniz tüm soruların cevabını ileteceğimizden emin olabilirsiniz.

İstanbul Caddebostan Taşımacılık Bölgesi Hakkında Bilgiler

Kartal, İstanbul'un Anadolu yakasında, Marmara Denizi kıyısında, Kocaeli Yarımadası'nın güney batısında yer alan bir ilçedir TÜİK 2019 nüfus sayımına göre 470.626 nüfusa sahiptir. Mücavir alanıyla birlikle 48.000 m² yüz ölçümü olan bir ilçedir. Kartal ilçesi, batıda Maltepe, kuzeyde Sancaktepe, kuzeydoğuda Sultanbeyli ve doğuda Pendik ilçeleriyle çevrilidir. İstanbul'un en yüksek yeri Aydos Dağı ve İstanbul'un Balkonu diye adlandırılan Yakacık Tepesi Kartal'dadır.Kartal'da ilk vapur iskelesi 1857 yılında inşa edilmiştir. İlçede ulaşım denizyolu, demiryolu ve otoyol ile sağlanmaktadır. Kartal, Kurtköy'de bulunan Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı'na 15 kilometre uzaklıktadır. 1950’lerden beri Kartal ve Yalova arasında çalışan Mudanya ve Çardak isimli arabalı vapurları 1980'lerde emekliye ayrılmıştır. Günümüzde Kartal'dan Adalar ilçesine motor, Yalova iline de deniz otobüsü seferleri yapılmaktadır. 15 Temmuz Şehitler Köprüsü ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'ne giden otoban ve E5 karayolu da Kartal'dan geçer. Kadıköy-Kartal arası uzanan Bağdat Caddesi ve Tuzla ile Bostancı arası sahil yolu Kartal'daki diğer karayolu ulaşım seçenekleridir. Temmuz 2012'de açılan Kadıköy-Tavşantepe metrosunun dört durağı Kartal'dadır. Aynı zamanda Kartal'a Halkalı-Gebze Marmaray treni ile ulaşılabilir. Mart 2019'da açılan Marmaray'ın Kartal'da toplamda beş durağı vardır.

İstanbul Kartal Evden eve taşımacılık hizmetlerinin yanı sıra Maltepe içerisinde müşterilerimize eşya depolama hizmeti de sunmaktadır.Düşük bütçeli steril ve kaliteli depolarımızda eşyalarınızı dilediğiniz süre boyunca bekletebilirsiniz.Tüm eşyalarınız depolarımızda sigorta altındadır.Aynı zamanda depolarımız 7/24 güvenlik kameraları tarafından izlenip, güvenlik personellerimiz tarafından korunmaktadır.Dilediğiniz zaman eşyalarınızı istediğiniz yere taşıyıp, kurulumunu uzman personellerimiz sayesinde sağlarız.

Kartal İlçeşinde Verdiğimiz Diğer Popüler Hizmetler :

 • Kartal ofis taşımacılığı
 • Kartal asansörlü nakliyat
 • Kartal asansörlü nakliye
 • Kartal asansörlü taşımacılık
 • Kartal nakliye
 • Kartal işten işe nakliye
 • Kartal ofis nakliye
 • Kartal antika eşya taşımacılığı
 • Kartal eşya depolama
 • Cevizli Nakliyat
 • Orhantepe Nakliyat
 • Atalar Nakliyat
 • Petroliş Nakliyat
 • Kordonboyu Nakliyat
 • Soğanlık Nakliyat
 • Esentepe Nakliyat
 • Uğur Mumcu Nakliyat
 • Yakacık Nakliyat