Maltepe Nakliye

 • 0216-457-4700
 • 0532-692-6036
 • info@cebecioglunakliyat.com
Awesome Image

Cebecioğlu Nakliyat Maltepe nakliye konusunda yıllar boyunca müşterilerine en kaliteli, en hızlı ve güvenilir hizmeti vermiştir.Maltepe evden eve taşımacılık konusunda uzman bir firmayız. Eşyalarınız sadece maddi olarak değil manevi olarak da önemli olabileceğinin bilincindeyiz. Biz Cebecioğlu Nakliyat olarak Maltepe'de bulunan ev veya ofisinizi en iyi şekilde taşıyacağımızın garantisini veriyoruz. Ayrıca her geçen senede verdiğimiz hizmeti bir üst seviyeye çıkarmayı, yenilikleri kaçırmamayı ve değişime ayak uydurmayı başarabiliyoruz. Maltepe evden eve taşımacılık hizmetleri doğrultusunda değerli müşterilerimize en hızlı ve en kaliteli hizmeti sağlamak adına nakliye filomuzu genişletmekteyiz. Cebecioğlu Nakliyatı diğer maltepe nakliye firmalarından ayıran bir önemli özelliğimiz ise tüm nakliyat işlemlerinizi uygun fiyatlarla yapıyor oluşumuzdur. Dünya üzerindeki tüm işlerde olduğu gibi nakliyat sektöründe de kaliteli hizmet verebilmek için maliyetin düşük tutulmaması gerekmektedir.Firmamız kaliteli hizmetten ödün vermemek adına maliyetten kesinlikle kaçınmamaktadır. Tüm gerçekleştirdiğimiz nakliyat operasyonlarında en son model araçları ve ambalajlama da ise her operasyon için yeni ve en kaliteli paketleme malzemelerini kullanıyoruz.

Diğer maltepe nakliyat firmalarından farklı olarak Cebecioğlu Nakliyat müşteri memnuniyeti, güvenilirliği ve hızlı nakliyat politikasını misyon edinmiştir. 40 yılı aşkın sürenin vermiş olduğun tecrübe Cebecioğlu Nakliyat diğer Maltepe nakliyat firmalarından ayıran bir diğer özelliğidir. Bu 40 yıllık tecrübe bize müşterilerin gerçekte ne istediklerini çok iyi öğrenmemize yardımcı olmuştur. Özellikle merkezimizin Maltepe olması bu alandaki gerçekleştirdiğimiz nakliyat faaliyetlerini kolaylaştırdığından bu bölge özelinde rakip tanımadığımızı söyleyebiliriz. Maltepe, İstanbul Anadolu yakasının yüz ölçümü ve nüfus olarak en büyük 4. ilçesidir ve 18 mahalleden oluşmaktadır. Buna dayanarak Maltepe'nin yapılaşma olarak oldukça çeşitlilik gösterdiğini söylemek yanlış olmaz. Yani Maltepe'de hem dar ve işlek caddelere hem de rahat ve geniş arazilere rastlamak mümkündür. Dolayısıyla burada kaliteli bir hizmet verebilmek için buranın şartlarını çok iyi bilen bir firmaya yani Cebecioğlu Nakliyata güvenilmelidir.

Maltepe Evden Eve Nakliyat Nasıl Yapılır ?

Maltepe evden eve nakliye hizmetinde diğer nakliye hizmetlerinde de olduğu gibi en çok dikkat edilmesi gereken detay nakliye işleminin bir plan doğrulutusunda ve yapılan her nakliye işleminin belirli bir sözleşme dahilinde yapılması gerekliliğidir.Bu nakliyat işleminde karşılıklı olarak tarafların mağdur olmaması adına hem de nakliyat işleminin hızlı ve pratik bir şekilde sonlanmasını sağlamaktadır. İstanbul Maltepe nakliyat hizmeti öncelikli olarak ekspertiz hizmetimizle başlamaktadır.Nakliyat alanında uzman personellerimiz belirttiğiniz konuma intikal ederek eşyalarınız ve bulunduğunuz bina ila alakalı ekspertiz raporu oluşturmaktadırlar. Oluşturulan bu rapor doğrultusunda yapılacak olan nakliye operasyonunun en güvenli ve en hızlı nasıl yapılacağına dair bir plan oluşturulmaktadır ve tüm maltepe evden eve nakliyat işlemi bu plan doğrultusunda gerçekleştirilir.Ekspertiz hizmetinden faydalanmak için iletişim sayfamızda bulunan bilgileri kullanarak bize ulaşabilir ya da WhatsApp üzerinden evinizin ve eşyalarınızın fotoğraflarını bize yollayabilirsiniz.

Ekspertiz işlemleri sonrasında uzman ekibimiz belirttiğiniz daireye gelerek taşınma sürecini başlatmaktadırlar. Eşyalarınız belirli kriterlere göre (kırılacak eşya, mobilya vs.) kategorize edildikten sonra ambalajlama ve paketleme işlemleri başlamaktadır. Ekibimizin içerisinde bulunan tecrübeli marangozlarımız sayesinde "mobilyalarımın başına birşey gelir mi ?" endişesini ortadan kaldırmak adına mobilyalarınızın demonte işlemi gerçekleştirilir. Ambalajlama ve paketleme sırasında kullanılan malzemeler (graf kağıdı, balonlu naylon, koli vs.) her bir nakliye işlemi için ayrı olarak kullanılır. Yani kullanılan ambalajlama malzemeleri kesinlikle tekrar tekrar kullanılmamaktadır. Ardından eşyalarınızın taşıt içerisinde sarsılıp zarar görmemesi adına belirli bir sıralamayla kamyonlara yerleştirilir. Yeni dairenizde ise eşyalarınız sizin dilediğiniz şekilde yerleştirilir ve mobilyalarınızın montaj işlemi gerçekleştirilir. Tüm bu işlemler sırasında ise size yeni evinizin ve günün tadını çıkarmak kalır.

Maltepe evden eve nakliyat hizmetlerimizde son teknoloji araç ve ekipmanlar kullanılmaktadır. Maltepe evden eve nakliyat hizmeti almadan önce ilk aşama olarak alanında uzman çalışanlarımız sizinle bir ekspertiz görüşmesi gerçekleştirilmektedir. Ekspertiz görüşmesinin amacı doğru araç ve ekipmanları seçerek en doğru hizmeti vermek ve aynı zamanda maltepe nakliyat fiyatlandırmasının nasıl olacağını belirlemektir. Ekspertiz hizmeti tamamen ücretsiz olarak yapılmaktadır. Ekspertiz hizmetinden faydalanmak için iletişim sayfasındaki bilgilerden bizi arayabilirsiniz ya da dilerseniz evinizin ve taşınacak eşyaların fotoğraflarını Whatsapp aracılığıyla bize yollayabilirsiniz. Bu hizmet sayesinde maltepe evden eve nakliyat işlemi sırasında veya sonununda ortaya çıkabilecek tatsızlıklar önceden önlenmiş olur.

Yenilikçi bir firma olan Cebecioğlu Nakliyat Maltepe nakliyat hizmetlerinde dilerseniz Asansörlü taşımacılık servisimizden de faydalanabilirsiniz.Maltepe asansörlü taşıma hizmeti almak hem sizin için hem firmamız adına büyük kolaylıklar sağlamaktadır ve bu hizmet diğer Maltepe nakliyat firmaları arasında da oldukça popülerdir.Yüksek katlı binalarda merdivenle taşınan eşyaların taşınma esnasında fiziksel hasar görme ihtimali oldukça yüksektir.Asansörlü taşımacılıkta ise eşyalarınız asansöre sağlam bir şekilde yerleştirilir ve bağlanır.Ardından eşyalarınız asansörle birlikte hiç bir yere temas etmeden dilediğiniz kata çıkartılır ve yerleştirilir.Maltepe asansörlü nakliyat hizmeti sanılanın aksine çok pahalı bir hizmet değildir.Riske ettiğiniz eşyalarınızın değerini göz önünde bulundurduğunuzda kesinlikle düşünülmesini tavsiye ettiğimiz bir seçenektir.Maltepe asansörlü nakliye ücretleri hakkında bilgi almak için bizimle istediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz.

Maltepe evden eve taşımacılık öncesinde nakliye sürecinin bütün aşamalarını kapsayan bir taslak metin ile firmamızla müşterilerimiz arasında bir anlaşma sağlanmaktadır.Müşterilerimizin dilediği maddeler eklenebilir ya da çıkarılabilmektedir.Bu taşımacılık sözleşmeleri her zaman müşteri yararı gözetilerek karşılık anlaşmaya varılarak oluşturulmaktadır.

Maltepe Evden Eve Taşımacılık hizmetimizde İstanbul Asansörlü Taşımacılık hizmetimiz kat sayısının fazla olduğu binalarda tercih edilmektedir.Bu hizmet özellikle yüksek katlı binalarda taşıma işlemini oldukça kolay ve hızlı hale getirmektedir.Aynı zamanda İstanbul Asansörlü Taşıma hizmeti sayesinde çalışacak olan personel sayısı da azalmaktadır. Bu sayede almış olduğunuz hizmet aynı zaman ekonomik olmuş olur.Son zamanlarda müşterilerimiz tarafından sıkça talep gören İstanbul Asansörlü Taşıma hizmetini sizde deneyebilirsiniz.

 • Awesome Image
 • Awesome Image

Maltepe Nakliye Fiyatları

Maltepe nakliyat fiyatları hesaplanırken bir çok faktör göz önünde bulundurulmaktadır. Taşınacak eşyaların yaklaşık ağırlığı, taşınacak eşya miktarı, gidelecek mesafe, binanın durumu, bina kat sayısı gibi faktörler bunlardan başlıcalarıdır. Maltepeli komşularımıza en uygun fiyatlı hizmeti sunacağımızın garantisini veriyoruz. Uygun fiyata uluslararası standartlara uygun bir nakliye hizmeti almak sizin de hakkınız. Maltepe evden eve nakliyat hizmetinin fiyatlandırılması hakkında bilgi almak üzere bize iletişim sayfamızdaki bilgileri kullanarak ulaşıp sorabilirsiniz. Ya da taşınılacak yerin adresi ve evin durumunu belirten yazı ve görselleri whatsapp üzerinden bizlere yollayabilirsiniz. En kısa süre içerisinde maltepe evden eve nakliyat hizmeti ile ilgili merak ettiğiniz tüm soruların cevabını ileteceğimizden emin olabilirsiniz.

İstanbul Maltepe Taşımacılık Bölgesi Hakkında Bilgiler

Maltepe, İstanbul'un Anadolu Yakası'nda Marmara Denizi'ne kıyısı olan bir ilçedir. Kadıköy, Kartal, Sancaktepe ve Ataşehir ilçeleriyle komşu olan Maltepe, nüfus bakımından İstanbul'un 9., Anadolu Yakası'nın 4. büyük ilçesi konumundadır.Maltepe bölgesi'nde ulaşım demiryolu ve karayolu ile yapılmaktadır. Demiryolu Maltepe'nin E-5 Karayolu altında kalan Eski Maltepe'nin kurulmuş olduğu güzergahtır. Karayolu ise (Ankara Asfaltı) Maltepe'yi üçe ayırmaktadır. Bu yol Maltepe'yi Anadolu'ya yan yollar ise komşu ilçelere bağlar. İkinci önemli karayolu ise Bağdat Caddesi olup Bostancı ile Pendik arasındaki güzergâhı oluşturmaktadır. PTT hizmet birimlerinin sayısı 10'dur.

İstanbul Maltepe Evden eve taşımacılık hizmetlerinin yanı sıra Maltepe içerisinde müşterilerimize eşya depolama hizmeti de sunmaktadır.Düşük bütçeli steril ve kaliteli depolarımızda eşyalarınızı dilediğiniz süre boyunca bekletebilirsiniz.Tüm eşyalarınız depolarımızda sigorta altındadır.Aynı zamanda depolarımız 7/24 güvenlik kameraları tarafından izlenip, güvenlik personellerimiz tarafından korunmaktadır.Dilediğiniz zaman eşyalarınızı istediğiniz yere taşıyıp, kurulumunu uzman personellerimiz sayesinde sağlarız.

Maltepe, Kocaeli Yarımadası'nın güney batısında, İstanbul ilinin Marmara Denizi kıyısında yer alır. Kartal, Ataşehir, Sancaktepe ve Kadıköy ilçeleri ile komşu olan Maltepe İlçesi'nin, Marmara Denizi'ne yaklaşık 7 km kıyısı vardır. Deniz seviyesi sıfırdan başlayarak kuzeye doğru tatlı bir meyil ile 440 m'ye kadar yükselir. İlçenin deniz kıyısı kum ve kil ile kıyıdan itibaren kuzeye doğru silislerle kaplıdır. Bu kütle en çok bir metre kalınlıkta kırmızı ve kahverengi topraklarla örtülüdür, oldukça da verimlidir. İlçenin bakıldığında bir takım tepe ve düzlüklerden meydana geldiği görülmüştür. En yüksek dağı Kayış Dağı`dır. İlçede Akdeniz iklimi özellikleri görülür. Yazları sıcak ve kurak, kışlar yağışlı ve serindir. İlkbahar serin ve yağışlı, sonbahar ılıman ve yağışlıdır. En çok esen rüzgarlar poyraz ve lodostur. Lodos deniz fırtınası yapar, kışın keşişleme ve kıble rüzgarları da eser. Yıldız ve karayel rüzgarları fırtına getirir. İlçe topraklarının doğal bitki örtüsü ormandır. Orman olmayan yerler makiler ve otsu bitkilerle kaplıdır. Günümüzde düzlük alanlardaki bağ ve bahçeler, tepelerin yamaçlarını saran yeşil ormanlar azalmış, tarla ve otlakların yerine yerleşme alanları, iş yerleri, atölyeler ve fabrikalar kurulmuştur.

Cebecioğlu Nakliyat garantisi ile siz de tüm eşyalarınızı güvenle taşınma işlemini yaptırabilirsiniz. Sigortalı evden eve nakliyat sözleşmesi düzenlememiş olsak bile tüm eşyalar emanetimizdir. Eşyalarınızı kendi eşyamız değerinde görüp hassasiyetimizi evinizin taşınması bitene dek sürdürmekteyiz. Maltepe evden eve taşımacılık yaptırırken sigorta sözleşmesi sadece talep edilen durumlarda hazırlanmaktadır. Bu sözleşmeye ek olan tüm eşyalar uzman çalışmamıza ek olarak tam anlamıyla sigortalanmaktadır. Maltepe evden eve nakliyat fiyatlarımız hakkında detaylı bilgiyi iletişim numaramızı arayıp en kısa sürede öğrenebilirsiniz. Maltepe şehir içi nakliyat sektöründe aranılan firmaların başında gelmektedir.

Maltepede Verdiğimiz Diğer Popüler Hizmetler :

 • Maltepe işten işe nakliye
 • Maltepe ofis nakliye
 • Maltepe antika eşya taşımacılığı
 • Maltepe eşya depolama
 • Maltepe ofis taşımacılığı
 • Maltepe asansörlü nakliyat
 • Maltepe asansörlü nakliye
 • Maltepe asansörlü taşımacılık
 • Maltepe nakliye
 • Altayçeşme nakliye
 • Yalı nakliye
 • Bağlarbaşı nakliye
 • Altıntepe nakliye
 • Küçükyalı nakliye
 • İdealtepe nakliye
 • Başıbüyük nakliye
 • Gülsuyu nakliye