Sık Sorulan Sorular

Merak Edilenler

Uzman işçi kadromuzla eşyalarınızı taşıyoruz. Dolayısıyla eşyalarınız kesinlikle hasar görmeyecek. 

Şehir içi nakliyatta 1+1, 2+1 veya 3+1 daireler için taşınma süreci 1 günde tamamlanabilmektedir. Ancak uzun mesafeli taşımacılıkta, mesafe ve eşya durumuna göre süreç 2-3 gün sürebilmektedir.

İşçi sayısı, taşınacak eşyalara, evin oda sayısına ve mesafeye göre 3-6 kişi olarak değişmektedir.

Nakliyat firmalarının kullandığı malzemeler, araç ve yaptığı işin kalitesi değiştiğinden dolayı firmalar arası fiyat farklılıkları oluşur.

Evet. Whatsapp hattımızdan bize 7/24 ulaşabilirsiniz.

Taşımacılık sürecinde müşterinin isteğine bağlı olarak sigorta yapılmaktadır. Sigortanın olup olmaması farketmeksizin eşyalarınız uzman kadromuz tarafından hasarsız olarak taşınır.

Eşyalarınızı hangi tarafın paketleyeceği anlaşmanıza bağlı değişkenlik gösterir. Eğer talep ederseniz eşyalarınızı biz paketleyebiliriz.

Paketleme esnasında en kaliteli ambalajlama malzemelerini kullanıyoruz. Talep ettiğiniz bir ambalaj markası varsa, taşımacılık öncesinde belirtirseniz onu kullanabiliriz.

Taşınma süreci kesinlikle profesyonel bir ekip tarafından yönetilmelidir. Taşınma sürecinde ilk olarak ekip eve gelir ve keşif yapar. Daha sonrasında eşyalar kolilenir, ambalajlanır ve paketlenir. Taşıma öncesinde son olarak montajı yapılacak eşyalar demonte edilir. Daha sonra evden eve nakliyat süreci başlar ve eşyalar hedef adrese götürülüp monte edilir. 

Evet. Tüm işçi kadromuz sertifikalı işçilerden oluşmaktadır.

Bize Soru Sorun

    Start typing and press Enter to search

    Call Now Button0532 692 60 36
    Bu Site Korunuyor