Varyap Meridian Nakliyat

 • 0216-457-4700
 • 0532-692-6036
 • info@cebecioglunakliyat.com
Awesome Image

Firmamız Nidakule Ataşehirde evden eve, işten işe, parça eşya ve asansörlü taşımacılık hizmetleri vermektedir.Cebecioğlu Nakliyat alanında uzman kadrosuyla Nidakule Ataşehirde her türlü nakliyat hizmetini kusursuz bir şekilde sunmaktadır.

Varyap Meridian Evden Eve Nakliyat Firması

Nidakule Ataşehir Kuzey İstanbul'un Anadolu Yakası'nın en çok tercih edilen iş merkezi bölgesi Ataşehir'de bulunan, TOKİ ve Emlak Konut GYO ile hasılat paylaşımı modeliyle inşaa edilen 30 katlı ofis projesidir. Ataşehir’deki finans merkezine yakın konumlanan Nidakule Ataşehir Kuzey, LEED Gold sertifikası almaya hak kazanmıştır. Nidakule Ataşehir Kuzey, bünyesindeki toplantı salonları, açılabilir pencereleri, sahip olduğu yeşil alanlar, yüksek tavanlı mimarisi, fitness salonu ve otopark hizmetleriyle A sınıfı bir ofis projesidir.

 • Awesome Image
 • Awesome Image

Nidakule Ataşehir evden Eve Taşımacılık hizmetimizde İstanbul Asansörlü Taşımacılık hizmetimiz kat sayısının fazla olduğu binalarda tercih edilmektedir.Bu hizmet özellikle yüksek katlı binalarda taşıma işlemini oldukça kolay ve hızlı hale getirmektedir.Aynı zamanda İstanbul Asansörlü Taşıma hizmeti sayesinde çalışacak olan personel sayısı da azalmaktadır. Bu sayede almış olduğunuz hizmet aynı zaman ekonomik olmuş olur.Son zamanlarda müşterilerimiz tarafından sıkça talep gören İstanbul Asansörlü Taşıma hizmetini sizde deneyebilirsiniz.

Varyap Meridian Nakliyat Fiyatları

Nidakule Ataşehir’in çalışma ve dinlenme alanları arasında kurulan denge, verimli bir iş hayatı ve mutlu bir çalışma hayatının aynı projede buluşmasını sağlar. Nidakule Ataşehir’deki ofisler modern şehir mimarisini doğal yaşam ve çalışma alanlarıyla bir araya getirir. Teknolojik altyapının üstüne eklenen zevk sahibi avlu bahçeleri, canlı iç bahçe etkisiyle iş hayatının ufkunu genişletir, ruhunu dinlendirir. Mevsim geçişlerini hissettiren ağaçlandırma yapısı, insan eliyle tasarlanan doğallığın yapaylıktan ne kadar uzak olabileceğini gösterir. Geniş podyum bahçesinde tasarlanan rekreasyon alanı, ofis projeleri içinde benzersiz bir özelliktir. Kahve molalarının verildiği yeşil alanlar ve yürüyüş parkurları, saniyeler içinde stresten uzaklaşma imkânı verir.Nidakule Ataşehir, bir ofis projesinde görülebilecek en etkileşimli çalışma hayatının merkez noktasında yer alıyor. Projenin içindeki spor merkezi sağlıklı bir iş hayatına, büyük toplantı salonları başarılı bir iş hayatına, perakende mağazaları pratik bir iş hayatına kapı açıyor. İstanbul’un son 20 yıldır sürekli gelişen, büyüyen ve değer kazanan bölgesi Ataşehir, bugün kendini başlı başına bir şehir olarak konumlandırabiliyor. Bu sayede kariyerinizin en parlak günlerini, ailenizin sosyal hayatına ve çocuğunuzun eğitim hayatına sadece birkaç dakika mesafede yaşayabilirsiniz.

İstanbul Varyap Meridian Taşımacılık Bölgesi Hakkında Bilgiler

Nidakule Ataşehir evden eve taşımacılık hizmetlerinin yanı sıra Batışehir içerisinde müşterilerimize eşya depolama hizmeti de sunmaktadır.Düşük bütçeli steril ve kaliteli depolarımızda eşyalarınızı dilediğiniz süre boyunca bekletebilirsiniz.Tüm eşyalarınız depolarımızda sigorta altındadır.Aynı zamanda depolarımız 7/24 güvenlik kameraları tarafından izlenip, güvenlik personellerimiz tarafından korunmaktadır.Dilediğiniz zaman eşyalarınızı istediğiniz yere taşıyıp, kurulumunu uzman personellerimiz sayesinde sağlarız.

Varyap Meridian Bölgesinde Verdiğimiz Diğer Popüler Hizmetler :

 • Varyap Meridian eşya depolama
 • Varyap Meridian asansörlü nakliyat
 • Varyap Meridian asansörlü taşımacılık
 • Varyap Meridian asansörlü nakliye
 • Varyap Meridian nakliye
 • Varyap Meridian işten işe nakliye
 • Varyap Meridian ofis nakliye
 • Varyap Meridian ofis taşımacılığı
 • Varyap Meridian antika eşya taşımacılığı